Не так давно на Пленумі асоціації ми відзначили 75-річний ювілей нашого Всеукраїнського професійного товариства, підвели підсумки його діяльності, визначили кроки щодо подальшого розвитку спеціальності.

Слід підкреслити авангардну її роль у розвитку вітчизняної науки і медико-соціального напрямку практичної охорони здоров’я. Серед здобутків діяльності асоціації в історичному аспекті необхідно зазначити створення обгрунтованої структури лікувально-профілактичних закладів і ефективної організації надання ортопедо-травматологічної і протезно-ортопедичної допомоги населенню України. Зазначена структура стала популярною далеко за межами нашої країни і була взята на озброєння в інших республіках колишнього СРСР, основні принципи якої ефективно використовують і сьогодні.

Професійно Українська асоціація ортопедів-травматологів на громадських засадах об’єднує не тільки ортопедів-травматологів, а й спільно працює з фахівцями інших спеціальностей (інженерами і техніками, біоматеріалознавцями, протезистами, реабілітологами, нейрохірургами тощо), що сприяє всебічному і гармонійному розвитку ортопедо-травматологічної науки та практики.

Ми створили сайт для швидкого та зручного знайомства з сучасними досягненнями науки, ефективного спілкування фахівців, інформування спеціалістів про конференції та симпозіуми різного рівня як в Україні, так і за її межами, висвітлення актуальних питань ортопедії та травматології і широкого їх впровадження в практику охорони здоров’я.

Висловлюю впевненість і сподіваюсь, що члени товариства будуть активно співпрацювати, збагачуючи сайт інформацією, що дозволить підвищити професійність і значно покращити спеціалізовану допомогу населенню нашої країни.

media-20161102-12

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

2015 - 2019 © Одесский Областной Центр Эндопротезирования

+38 (048) 750-06-32 / +38 (067) 484-24-73 / +38 (098) 983-07-01